İçeriğe geç
Buradasınız: Genel » De Ayrı Yalnız

De Ayrı Yalnız

Dahi anlamındaki de nasıl yazılır?

Yeni bir sayfa keşfettim. Sayfada küçük bir testde var. Ayrıca bu test sonunda size belgede veriliyor. 10 soruya 150 saniyedede cevap vermeniz gerekiyor bu sayfada. Oldukça eğlenceli ve bana göre birazda öğreticide…

Sitenin üreticisi blog yazarlığında önemli bir yerde olan, kelimeler[nokta]com adlı blogunda üreticisi olan Sezer İltekin Beyefendi.

O halde hiç vakit kaybetmeden bu eğlenceli siteye buyurunuz efendim 🙂

“De Ayrı Yalnız” hakkında 6 yorum

  1. Soruları doğru cevapladığımı düşünüyordum ama süre yetmedi. Yazılar küçük geldiğinden okumakta zorlanıyorum. Yaşlılık işte. 🙂

      1. Yaşlandık artık, dediğimde arkadaşlar da sitem etse de, hakikat bu. Her halinizle yavaşlamaya başlıyorsunuz. Yürürken daha yavaş yürümeye başlıyorsunuz. Gözlerinizin keskinliği azalıyor vs. İnsanlar bunu kabul etmese de, doktorların dediğine göre 25 yaşından sonra yaşlanma başlıyor. Büyüyüp gelişmiyorsanız, yaşlanıyorsunuz demektir.

    1. Evet, ilkinde ben de süreyi yetiştiremedim. Sonra tekrar denedim 🙂 Benim gibi takıntılı biri için eğlenceli bir bulmacaydı 🙂 Ziyaretiniz için teşekkür ederim, Özgül. Hoşgeldiniz, selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir